Image

24 kwietnia 2017 12:00

Szkolimy się ...

W ramach projektu Rodzinna Akcja Aktywacja, który Stowarzyszenie Teraz Tulce prowadzi dzięki dofinansowaniu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, zakoczyliśmy cykl szkoleń dla wszystkich osób zaangażowanych w wydarzenia jakie będą odbywać się na terenie naszej Gminy w ciągu najbliższych miesięcy.

szkolenie

Rozpoczęliśmy od szkolenia dla naszych liderów. Każdy odpowiedzialny za swój event mógł liczyć na wsparcie merytoryczne związane z metodologią organizacji wydarzeń, które wraz ze swoim zespołem będzie przeprowadzał. Nasi trenerzy zaznajomili uczestników z meandrami sztuki zarządzania eventami. Wszystko w miłej, niekrępującej atmosferze oraz w przyjemnych okolicznościach przyrody ;)

Kolejnym etapem naszych szkoleń było spotkanie wszystkich osób zaangażowanych w zespołach roboczych poszczególnych wydarzeń. Omówiliśmy szczegółowo każdy z eventów, dzieląc się z trenerami swoimi wizjami, które zostały skonfrontowane z ich profesjonalną opinią.

Całość można podsumować jako burza mózgów z niesamowitą dozą pozytywnej energii, która emanowała z naszych uczestników! :) Wielką, dodatkową korzyścią jaką wszyscy wynieśliśmy z tych szkoleń była, myślę niesamowita okazja do integracji oraz wymiany myśli, odczuć ludzi, którzy dotychczas nie mieli okazji zrobić czegoś wspólnie! A to dopiero początek! Myślę, że nasze naładowane w ten sposób akumulatory wielkich pomysłów i wspólnej energii będą nam służyć przez bardzo długo.
Fotki ze szkoleń można obejrzeć tutaj lub klikając zdjęcie powyżej

Z poważaniem,
Stowarzyszenia Teraz Tulce

Image

27 maja 2017 15:00

Miasteczko Rodzinne w Tulcach I czyli ... Kasia ;)

Kasia w ramach naszego projektu „Rodzinna Akcja Aktywacja” zadbała o atrakcje dla najmłodszych. Dzięki zaangażowaniu Kasi i jej współpracowników najmłodsi dostali upominki, słodycze i możliwość wspaniałej zabawy.

Kasia postawiła sobie za cel, żeby wszystkie atrakcje były bezpłatne i dostępne dla każdego, a do współpracy skutecznie zaprosiła mieszkańców i przedsiębiorców. Jak sama mówi” to dopiero początek”

Miasteczko Rodzinne w Tulcach II czyli ... Basia ;)

Basia w ramach „Rodzinnej akcji aktywacji” zadbała o nieco starsze dzieci, dla których przygotowane zostały atrakcje sprawnościowe oraz stanowiska zaproszonych wystawców. Całość dopełniło wspólne ognisko na terenie boiska szkolnego. Wspólnie z Kasią i swoimi współorganizatorami przygotowały piękny rodzinny piknik. Takich inicjatyw nam potrzeba!

Z poważaniem,
Stowarzyszenia Teraz Tulce

17 czerwca 2017 15:00

I Piknik Rodzinny Gowarzewo 17.06.2017

Kolejne wydarzenia w ramach naszego projektu Rodzinna Akcja Aktywacja to efekt pracy Doroty i Moniki z Gowarzewa. Dziewczyny połączyły siły i wspólnie zrobiły kawał dobrej roboty w celu zintegrowania mieszkańców Gowarzewa.

I Piknik Rodzinny Gowarzewo

Dorota wraz z zespołem zadbała o organizację Pikniku Rodzinnego, o atrakcje, o wsparcie sponsorów i współpracę z OSP i mieszkańcami. Monika zajęła się atrakcjami sportowymi dla dużych i małych, żeby każdy znalazł na pikniku coś dla siebie. Jak dla nas - Bomba! Integracja na całego! Oto filmiki z pikniku! ;)Z poważaniem,
Stowarzyszenia Teraz Tulce

27 sierpnia 2017 15:00

Kino Letnie

Historyczny moment w dziejach naszej miejscowości! :-) Pierwszy raz mieliśmy okazję spotkać się wspólnie i w pięknych okolicznościach przyrody obejrzeć razem filmy. W ramach „Rodzinnej akcji aktywacji” zawitało do nas Kino Letnie ;-) Obejrzeć mogliśmy film dla dzieci, a potem dorośli też mieli swój seans. Publiczność dopisała jak pogoda i zabawa była znakomita :-)

Z poważaniem,
Stowarzyszenia Teraz Tulce

27 sierpnia 2017 15:00

Piknik Szewce

Szewce to kolejna miejscowość na mapie naszej Rodzinnej Akcji Aktywacji. Wspaniały, integracyjny piknik dla wszystkich mieszkańców. Zabawa, grill, ciasto i inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. A to co zostanie na trwałe to wspaniałe boisko, a także wybrukowany teren pod wiatą rekreacyjną

Z poważaniem,
Stowarzyszenia Teraz Tulce

11 września 2017 15:00

Dzień Sportu w Tulcach

Kolejne fantastyczne wydarzenie zorganizowane w ramach naszego projektu to Dzień sportu w Tulcach. Zorganizowaliśmy dla Was pokazowy trening Szkoły Akrobatyki. Gościł u nas sam mistrz lekkiej atletyki Marcin Urbaś, który tym razem spełniał się w futbolu podczas pokazowego treningu Akademii Kreatywnego Futbolu.

Miłośnicy siatkówki także nie mogli poczuć się pominięci. Zorganizowaliśmy turniej dwójek siatkarskich, a także pokazowy trening przeprowadzony przez SKF KS Poznań. Kulminacyjnym momentem dnia był piłkarski mecz przyjaźni Tulce kontra Gowarzewo, którego wynik był oczywiście rzeczą drugorzędną ;)

Z poważaniem,
Stowarzyszenia Teraz Tulce

18 września 2017 15:00

Biesiada w Gowarzewie

W połowie września znowu zawitaliśmy do Gowarzewa. Kolejne wydarzenie, które miało na celu zintegrować mieszkańców naszej gminy była Biesiada w Gowarzewie. Podczas imprezy można było skosztować pysznych dań (grochówka, chleb ze smalcem, pomidorowa), a na ognisku upiec kiełbaskę. Po obiedzie była kawka i przepyszne ciasta upieczone przez mieszkańców.

Można było również potańczyć i pograć w mini golfa czy też w piłkarzyki. Myślę, że wszyscy, którzy do nas dołączyli w ten dzień świetnie się bawili.

Z poważaniem,
Stowarzyszenia Teraz Tulce

Image

29 listopada 2017 12:00

Podsumowanie projektu

W ostatni weekend w Hermanowie podsumowaliśmy nasz projekt Rodzinna Akcja Aktywacja. Na uroczystym spotkaniu pojawili się uczestnicy projektu, zaproszeni goście, radni naszej Gminy oraz mieszkańcy miejscowości, w których zorganizowaliśmy nasze wydarzenia. A było tego sporo ...

szkolenie

Wszystko zaczęło się od pikniku w Tulcach, potem przenieśliśmy się do Gowarzewa i Szewc. Było Kino Letnie oraz Dzień Sportu w Tulcach. Na koniec powróciliśmy ponownie do Gowarzewa na biesiadę rodzinną. W naszej sondzie, którą prowadziliśmy przez ostatnich kilka tygodni Kino Letnie w Tulcach stało się najpopularniejszym wydarzeniem naszego projektu! Myślę, że był to bardzo owocny rok dla Stowarzyszenia Teraz Tulce, wszystkich zaangażowanych w nasz projekt oraz dla mieszkańców Tulec, Gowarzewa oraz Szewc. Postaramy się aby kolejne miesiące również były pełne cikawych wydarzeń, które będziemy się starali zorganizować dla Was! Liczymy, że będziecie tam z nami! :)

Z poważaniem,
Stowarzyszenia Teraz Tulce

Logo